tr en
Kapat TR EN Anasayfa Kisbu Basal Fibril Hakkımızda Spunbond Pe & Peva Film Elyaf Spunlace Alez Lamineli Ürünler Baskılı Ürünler Yardımcı Ürünler Kapitone Teknoloji Blog İnsan Kaynakları İletişim ONLINE BASAL
kisbu      kisbu kisbu kisbu

MAKİNE PARKURU


Kisbu Teknik Tekstil olarak, ‘’Basal’’ markamızın adı altında ürettiği ‘’Nonwoven Spunbond’’ ürünlerde Türkiye de bir ilke imza atıp yeniliğe giderek ‘’SSS’’ üretimi yapmaktadır.
Her zaman daha iyi servis ve ürün kalitesini hedefleyen ‘’Kisbu’’, bu yeni üretim tekniği ve hattı ile birlikte üretilen ürünlerin daha homojen, mukavemeti ve esneklikleri daha iyi seviyede müşterilerine servis edecektir.
‘’SSS’’ ile üretilen ‘’spunbond’’, aynı gramaj ‘’S’’ veya ‘’SS’’ e göre daha homojen ve mukavemetli olduğu için daha düşük gramaj da daha iyi performans gösterir. Bu da (siz değerli müşterilerimiz) kullanıcı için maliyet açısından avantaj sağlar.
Özellikle yatak yayı torbasında, ‘’SSS’’ ürünlerimizle yüksek verimlilik elde edilir. Bu hattımızda üretim en ölçümüz maksimum 250 cm’dir. İsteğiniz doğrultusunda farklı en, gramaj ve renk üretimi yapılabilmektedir.